Şirket Profili

  1. Anasayfa
  2. Şirket Profili

Eser Rent A Car sizler için en uygun hizmeti ve en konforlu araçları en ekonomik şekilde sunmayı görev edinmiştir.

Eser Rent A Car Kaliteli Hizmeti ile Sürüş Farkını Yaşayın
 
Denizli rent a car hizmeti, farklı beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz Denizli araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Denizli oto kiralama hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, en uygun bütçelere sahip Denizli araç kiralama fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve seçenekler sunabilen bir Denizli araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir. Hızlı ve güvenli rezervasyon yaparken en uygun fiyatlarla araç temin etmek esas amacımızdır.
 
Sektöründe Dünya Standartlarının Üzerinde Rent A Car Hizmeti
 
Denizli ilinde kurulan en büyük araç kiralama şirketi olan Eser Rent A Car, rent a car konusunda; filo zenginliğinden müşteri memnuniyetine, Vip Transfer' den ofis ek hizmetlere kadar standartları belirleyen Rent A Car firma olma özelliğine sahiptir. Hizmet kalitesini bölgesinde kısa sürede yaygınlaştırmıştır. Büyüme hızını koruyan ve müşteri memnuniyeti açısından kiralık araç hizmetini olduğu gibi sunmaya devam eden Eser Rent A Car, günlük araç kiralamahaftalık araç kiralama ve aylık araç kiralama gibi farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir.
 
Uygun Kampanyalar Eşliğinde Sunulan Zengin Araç Filosu
 
RENAULT CLIO, RANGE ROVER 4x4, PORSCHE PANAMERA, ŞÖFÖRLÜ VIP TRANSFER, BMW 520 OTOMATİK, HYUNDAI, OPEL, PORSCHE CAYENNE, MERCEDES, PEUGEOT, BMW, RENAULT SYMBOL, AUDI, BMW X3 OTOMATİK, CHOVROLET, FIAT, MERCEDES AMG, VOLKSWAGEN PASSAT, DACIA, PEUGEOT, SKODA, DOBLO DİZEL MULTIJET, FIAT FİORİNO, EGEA HATCHBACK, RENAULT FLUNCE, FORD FOCUS, Sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari araç gibi farklı boyutlara ve kapasitelere sahip olan araçların tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile Eser Rent A Car'ın geniş araç filosunda bulabilirsiniz. 
 
Ekonomik araçlardan lüks araçlara kadar günlük veya haftalık araba kiralamak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla istenilen özeliklere sahip temiz ve bakımları düzenli yapılmış araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca senetsiz araç kiralama, kefilsiz araç kiralama kampanyalarına sahip olabilirsiniz.
 
Sık seyhat eden müşterilemizin hızına yetişmek istedik. Bu sayede müşterilerimize günümüz temposunda büyük önem ifade eden zaman tasarrufunu sağlamak için buradayız.
 
Fuar, konferans, toplantı ve özel davetlerinizde veya çok değer verdiğiniz konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız lüks araç konforunu Eser Rent A Car aracılığıyla sağlayabilirsiniz.
 
Uygun fiyatlarımız, deneyimli personelimizle kaliteli ve güven veren servisimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.
 
Eser Rent A Car 7 gün 24 saat istediğiniz araç bulunduğunuz yere (Otellere ve Şehir İçi Adreslere ) ücretsiz teslim edilir.
 
Günlük kiralama ve havalimanı  transfer ihtiyaçlarınızda daima yanınızdayız.
 
Seçiminiz ne olursa olsun size göre bir alternatifimiz her zaman var.
 
Huzurlu ve güvenli yolculuklar dileklerimizle...
 
Sizler için en iyi hizmeti, sunmak görevimiz.
 
Müşterinin ihtiyacı olduğu için = Bizim işimiz var.
Müşterinin seçeneği olduğu için = Bizim en iyi seçenek olmamız lazım.
Müşterinin acelesi olduğu için = Bizim çabuk olmamız lazım.
Müşteri hassas olduğu için = Bizim duyarlı olmamız lazım.
Müşterinin beklentileri yüksek olduğu için = Bizim olağanüstü olmamız lazım.
 
Bizim daha çok müşteri edinme ümidimiz olması lazım.
 
Çünkü; Müşteri olduğu için biz varız !!!